Žaluzie

Interiérové horizontální žaluzie

 

Interiérové horizontální a vertikální žaluzie jsou moderním a esteticky vyváženým stínícím prvkem. Kromě svojí funkce jsou i jedním z vhodných doplňků při řešení a tvorbě interiéru. Nabízejí komfort jednoduchého ovládání, spolehlivost kvalitních komponentů a širokou škálu barevných a technických zhotovení.


 

Interiérové vertikální žaluzie

 

Vertikální žaluzie jsou praktickým velmi elegantním doplňkem interiérů s jednoduchou obsluhou nenáročnou údržbou. Své využití najdu i jako prostředek na optické oddělení prostorů, přičemž při vhodně zvolené barevnosti dřevěných lamel jsou plnohodnotnou náhradou závěsů a záclon. Montují se přímo na strop nebo na stěnu.

Umožňují zastínit Atypická okna a stavební otvory.


 

Exteriérové venkovní žaluzie

 

Předokenní venkovní žaluzie představují optimální řešení ochrany interiéru z pohledu světelných a tepelných podmínek a stávají se nedílnou součástí každé moderní stavby.

Venkovní žaluzie nám pomocí plynulé regulace lamel pomáhají vytvářet příjemné a optimální klima v interiéru.

Venkovní předokenní žaluzie dodáváme v několika různých typech s širokou nabídkou barevného řešení lamel.

Venkovní žaluzie se dají ovládat manuálně, pomoci kliky či šňůry, nebo můžete zvolit elektrické ovládání pomocí nástěnného spínače, dálkového ovladače či mobilního telefonu.


 

Interiérové žaluzie DEN × NOC

 

Moderní řešení interiérového stínění nabízí látkové žaluzie den-noc, které jsou někdy nazývány také jako duo, duette či twinroll.

Unikátní systém žaluzií je založen na dvouvrstvé látce, která střídá plné a průsvitné pruhy.

Při ovládání žaluzie pomocí řetízku dochází k jejich vzájemnému překrývání, což umožňuje regulaci průniku světla do interiéru.

Tyto žaluzie dokáží v interiéru zcela zastoupit funkce záclony či závěsu a přitom zachovat možnost regulace světla.


 

Interiérové Plisse žaluzie

 

Plisse je skládaná látková žaluzie, které oblékne Vaše okna, zútulní interiér a poskytne zastínění šité na míru.

 

Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující nebo látky s napařenou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření.

 

Ve srovnání s klasickou žaluzií je tento systém unikátní tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně vytažením/stažením dolního nebo horního profilu, což umožňuje vytvořit stínící pruh o libovolné výšce.


 

Bambusové žaluzie

 

Bambusové žaluzie, které vám představujeme, jsou variantou stínění z přírodních materiálů. Nejde o dřevo, bambus patří do čeledě trav. Zhodnocení tohoto pro nás netradičního materiálu bylo v oblasti stínění jen otázkou času. Bambusové žaluzie nadstandardním způsobem splňují technické požadavky stínění, mají ojedinělý vzhled i design, o skvělých užitných vlastnostech ani nemluvě.

Bambusové lepené lamely jsou extrémně tvrdé a pružné. Lamela je kompaktní, nepřijímá vlhkost, a proto je vhodná i pro instalaci do koupelny či k bazénu.