loader image

Interiérové horizontální žaluzie

Interiérové horizontální a vertikální žaluzie jsou moderním a esteticky vyváženým stínícím prvkem.

Kromě svojí funkce jsou i jedním z vhodných doplňků při řešení a tvorbě interiéru.

Nabízejí komfort jednoduchého ovládání, spolehlivost kvalitních komponentů a širokou škálu barevných a technických zhotovení.

Domácí použití

Interiérové vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou praktickým velmi elegantním doplňkem interiérů s jednoduchou obsluhou nenáročnou údržbou.

Své využití najdu i jako prostředek na optické oddělení prostorů, přičemž při vhodně zvolené barevnosti dřevěných lamel jsou plnohodnotnou náhradou závěsů a záclon. Montují se přímo na strop nebo na stěnu.

Umožňují zastínit Atypická okna a stavební otvory.

Použití kdekoliv

Připravíme Vám řešení na míru - neváhejte se nám ozvat!

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie, které vám představujeme, jsou variantou stínění z přírodních materiálů. Nejde o dřevo, bambus patří do čeledě trav. Zhodnocení tohoto pro nás netradičního materiálu bylo v oblasti stínění jen otázkou času.

Bambusové žaluzie nadstandardním způsobem splňují technické požadavky stínění, mají ojedinělý vzhled i design, o skvělých užitných vlastnostech ani nemluvě.

Bambusové lepené lamely jsou extrémně tvrdé a pružné. Lamela je kompaktní, nepřijímá vlhkost, a proto je vhodná i pro instalaci do koupelny či k bazénu.

Použití kdekoliv

Interiérové žaluzie DEN × NOC

Moderní řešení interiérového stínění nabízí látkové žaluzie den-noc, které jsou někdy nazývány také jako duo, duette či twinroll.

Unikátní systém žaluzií je založen na dvouvrstvé látce, která střídá plné a průsvitné pruhy.

Při ovládání žaluzie pomocí řetízku dochází k jejich vzájemnému překrývání, což umožňuje regulaci průniku světla do interiéru.

Tyto žaluzie dokáží v interiéru zcela zastoupit funkce záclony či závěsu a přitom zachovat možnost regulace světla.

Domácí použití

Jednoznačně nejlepší designovka!

Interiérové Plisse žaluzie

Plisse je skládaná látková žaluzie, které oblékne Vaše okna, zútulní interiér a poskytne zastínění šité na míru.
Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující nebo látky s napařenou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření.
Ve srovnání s klasickou žaluzií je tento systém unikátní tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně vytažením/stažením dolního nebo horního profilu, což umožňuje vytvořit stínící pruh o libovolné výšce.

Interierové rolety, alternativa žaluzií a styl Vašeho domova

Rolety představují vysokou ochranu interiéru před slunečními paprsky, ale i atraktivní a praktický doplněk interiéru.

Výběrem vhodného typu látky umíme vytvořit velmi efektní dekorační prvek interiéru a zpříjemnit si tak chvíle na odpočinek a práci.

Látkové rolety se dají dokonale sladit s interiérem, ve kterém vynikne krása světla a současně dokreslí a vyzdvihnou jeho charakter.

Domácí použití

Exteriérové venkovní žaluzie

Předokenní venkovní žaluzie představují optimální řešení ochrany interiéru z pohledu světelných a tepelných podmínek a stávají se nedílnou součástí každé moderní stavby.

Venkovní žaluzie nám pomocí plynulé regulace lamel pomáhají vytvářet příjemné a optimální klima v interiéru. Venkovní předokenní žaluzie dodáváme v několika různých typech s širokou nabídkou barevného řešení lamel.

Venkovní žaluzie se dají ovládat manuálně, pomoci kliky či šňůry, nebo můžete zvolit elektrické ovládání pomocí nástěnného spínače, dálkového ovladače či mobilního telefonu.

Použití kdekoliv

Předokení rolety, pro dokonalou tmu a úsporu enegrie

Výroba rolet –  venkovní rolety vyrábíme na míru, takže Vám naše venkovní rolety nejen namontujeme, ale  i zajistíme následný servis.

Naše společnost patří mezi nejzkušenější s nabídkou sortimentu předokenních rolet, pohonů a řízeníPředokenní rolety vyrábíme přímo na míru dle požadavku zákazníka.

Naši technici se pravidelně zúčastňují školení na nejnovější technologie výroby rolet a ovládací elektroniky. Tak Vám úspěšně zajistí nejlepší řešení a dlouhodobou spokojenost se systémem ovládání rolet.

Domácí použití

Rolety a žaluzie VELUX pro střešní okna

Zatemňující roleta VELUX poskytuje úplné zatemnění v kteroukoli denní nebo noční dobu. Je ideálním řešením do ložnic, kde potřebujete regulovat přívod světla pro zajištění zdravého spánku v noci a osvěžujícího zdřímnutí během dne.

S kolekcí Colour by You získáte roletu v barvě, která bude dokonale odrážet váš jedinečný styl. Slaďte barvu rolety s vaším závěsem, kobercem nebo pohovkou – volba je pouze na vás.

Nízkoúdržbová, vodě odolná žaluzie VELUX je ideálním řešením do koupelen a kuchyní. Jedinečný design umožnil odstranit nevzhledně visící provázky. Chcete-li regulovat úhel a množství příchozího světla, stačí kterýmkoli směrem naklonit lišty.

Použití kdekoliv

Náš soriment s odbornou montáží

garazova-vrata-ikona
Garážová vrata
brany-ikona
Brány
motory-a-pohony-ikona
Motory a pohony
okna-a-dvere-ikona
Okna a dveře
site-proti-hmyzu-ikona
Sítě proti hmyzu
stinici-technika-ikona
Stínící technika
markyzy-ikona
Markýzy
elektroinstalace-ikona
Elektroinstalace

Copyright ©1993-2024 StarlingEU.cz • Veškerá práva vyhrazena