loader image

Hliníkové domovní dveře se stylovým designem a se špičkovou tepelnou izolací

Vše hovoří pro hliník!

Neboť hliníkové dveře jsou v mnoha bodech lepší než umělohmotné a dřevěné dveře.
Přednosti: vysoká tepelná izolace, vysoká bezpečnost, vysoká ochrana proti hluku, vysoká stabilita, žádné dodatečné nátěry.
Hliníkové dveře vypadají i po letech stále jako nové a mimo to nabízejí široké možnosti volby designu a technického vybavení.

Vaše nové domovní dveře by měly být neobyčejné. Měly by se hodit ke stylu vašeho domu, být reprezentativní a dokazovat tak váš dobrý vkus. Neměly by však vaše domovní dveře splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a pomáhat šetřit energii díky vysokým hodnotám tepelné izolace? Své hliníkové domovní dveře ThermoSafe a ThermoCarbon si můžete individuálně vybavit podle svého přání.

Hliníkové domovní dveře ThermoSafe

Přejete-li si pro svůj domov vysokou tepelnou izolaci a vysokou bezpečnost, doporučujeme vám provedení ThermoSafe. Díky dveřnímu křídlu o tloušťce 73 mm a standardně dodávanému 5násobnému bezpečnostnímu zámku ušetříte nejen energii, ale také ochráníte svůj domov proti vloupání a hluku.

Hliníkové domovní dveře ThermoCarbon

Kladete důraz na vynikající tepelnou izolaci a nejvyšší bezpečnost? Pak jsou pro vás naše domovní dveře ThermoCarbon tou správnou volbou. Dveřní křídlo má tloušťku 100 mm a profil křídla zesílený uhlíkovými a skelnými vlákny. ThermoCarbon jsou optimálně vhodné pro pasivní domy! Také z hlediska bezpečnosti vyhovují dveře ThermoCarbon s 9násobným bezpečnostním zámkem nejvyšším nárokům.

Přesně takové dveře, jaké si přejete

Firma Hörmann vám nabízí mnoho možností, jak získat přesně ty dveře, které jsou pro váš osobní domov nejvhodnější. Téměř u všech motivů domovních dveří si můžete vybírat volitelné prosklení i barvy. Jsou možné i boční díly a horní světlíky.

Vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann

Dveře Hörmann Thermo65 / Thermo46 pro domovní a vedlejší vchody z oceli se dodávají ve velkém výběru motivů.

Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

Použití kdekoliv

Připravíme Vám řešení na míru - neváhejte se nám ozvat!

Kvalitní vnitřní dveře pro novostavby i modernizace

Společnost Hörmann vám nabízí dveře pro všechny části domu, z oceli, kombinace oceli se dřevem a hliníku, vše od jednoho výrobce. Tento program přesvědčuje vysokou kvalitou, barevným ztvárněním a mnoha variantami výbavy, a také atraktivním poměrem cena/výkon.

V katalogu „Funkční dveře pro stavbu objektů“, který najdete vedle, jsou uvedeny podrobné informace o rozsáhlém programu pro stavbu objektů.

Objevte novou kvalitu bydlení s dřevěnými dveřmi

Náš domov je středem našeho života, naše soukromí a oáza pohody. Naše vysoce kvalitní dřevěné vnitřní dveře k tomu přispívají a propůjčují Vašemu domovu větší útulnost.

Ať klasické nebo moderní, bílý lak nebo buk, se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann vám nabízí přesně ty dřevěné vnitřní dveře, které se hodí k vám a vašemu vnitřnímu zařízení. Vnitřní dveře ze dřeva přesvědčují velice kvalitním vzhledem a prémiovou kvalitou. Budete z nich mít po mnoho let radost a vyberete si pro svůj domov doslova „Dveře pro život“.

Pohon dveří PortaMatic – bezbariérové a komfortní bydlení

S pohonem dveří Hörmann PortaMatic můžete své dřevěné nebo ocelové vnitřní dveře otvírat a zavírat zcela jednoduše automaticky pomocí dálkového ovladače nebo tlačítka. Ať jste tělesně omezeni nebo si prostě jen přejete větší pohodlí. Pohon dveří PortaMatic je vhodný pro dveře v soukromých i veřejných prostorách a přesvědčuje nejen mnoha funkcemi a možnostmi nastavení, ale i minimální spotřebou elektrické energie.

Robustní ocelové dveře pro různé požadavky

Tyto stavební prvky jsou díky dobré kvalitě materiálu a precizní výrobě obzvlášť odolné a funkčně bezpečné. Proto se používají jako ocelové dveře všude tam, kde jsou požadovány robustní dveřní prvky. V rodinných i bytových domech stejně jako v průmyslu, obchodě a živnostech, ve veřejných stavbách a v zemědělství.

V katalogu „Multifunkční dveře“, který najdete vedle, jsou uvedeny obsáhlé informace o velkém programu ocelových funkčních dveří stejného vzhledu pro stavbu objektů, ať se jedná o protipožární, kouřotěsné, protihlukové nebo bezpečnostní dveře.

Průmyslové použití

Plastová okna

Plastová okna jsou velmi oblíbená pro jejich snadnou údržbu, dlouhou životnost, funkčnost, tepelně izolační a konstrukční vlastnosti.

Plastová okna vyrábíme v moderním designu, vybrat si můžete z mnoha barev a dekorů i nadstandardních rozměrů.

Naše plastová okna se hodí do všech typů budov.

Použití kdekoliv

Jste firemní zákazník a máte zájem o unikátní řešení nebo pravidelné služby?

Hliníková okna

Hliníková okna jsou stále žádanějšími pro svou odolnost. Předností hliníkových oken je mimořádná pevnost, trvanlivost, minimální údržba, bezpečnost a luxusní designový vzhled.

Hliníková okna mají přesnou konstrukci vhodnou i pro budovy s velkým proskleným prostorem.

Použití kdekoliv

Dřevěná okna

Dřevěná okna se používají převážně pro rodinné domy a z estetického důvodu. Pro skvělou izolaci i moderní design je zákazníci volí do novostaveb a při rekonstrukcích.

Pro eurookna používáme dřevo splňující nároky na izolaci obytných prostor od hluku, tepelných ztrát a ochranu před vnějšími vlivy.

Domácí použití

Střešní okna VELUX

Nabízíme řešení pro všechny vaše potřeby, ať už hledáte cenově dostupná střešní okna s trojsklem v dřevěném i bezúdržbovém provedení nebo dálkově ovládaná střešní okna s prémiovým zasklením.

Horní nebo spodní ovládání? Manuální nebo automatické? Najděte si to správné střešní okno VELUX pro váš domov. Rádi vám pomůžeme s jeho výběrem.

Zvažujete výměnu oken, ale obáváte se zásahu do konstrukce domu? Nebojte, výměna střešních oken je snadná, rychlá a nemusíte složitě zasahovat do konstrukce střechy.

Použití kdekoliv

Náš soriment s odbornou montáží

garazova-vrata-ikona
Garážová vrata
brany-ikona
Brány
motory-a-pohony-ikona
Motory a pohony
okna-a-dvere-ikona
Okna a dveře
site-proti-hmyzu-ikona
Sítě proti hmyzu
stinici-technika-ikona
Stínící technika
markyzy-ikona
Markýzy
elektroinstalace-ikona
Elektroinstalace

Copyright ©1993-2024 StarlingEU.cz • Veškerá práva vyhrazena